Hakkımızda

Biz çeşitli becerilere ve farklı alanlarda deneyime sahip yetenekli profesyonellerden oluşan küçük bir ekibiz. Yaptığımız işi seviyor ve bunu tutkuyla yapıyoruz. Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

Marka Danışmanı

Erhan Güngör

Stratejik Marka Danışmanı

1992 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra atıldığım mesleki hayatımın ilk 3 yılında Telekomünikasyon sektöründe Karel A.Ş.’de Teknik Müdür Yardımcısı olarak görev yaptım.

Ardından 16 yıl boyunca görev aldığım Türk Philips’te son 13 yılında Tüketici Elektroniği ve Aydınlatma sektörlerinde pazarlama alanında çeşitli görevlerde rol aldım. Philips’te görev aldığım yıllar boyunca Ürün Yönetimi, B2B – B2C Son Kullanıcı Pazarlama, Ticari Pazarlama, Fiyatlandırma, Sadakat Programları, Pazar Araştırmaları, Dijital Pazarlama ve Marka Yönetimi alanlarında uzmanlaşırken aynı zamanda Hollanda, Belçika, Polonya’da mesleki eğitimler aldım. Philips’teki son dört yılımda ise Pazarlama Müdürü olarak Toptancı Kanalı, Perakende Kanalı ve Yapı Market kanallarında pazarlama ve satış stratejileri yönetme imkanı buldum.

2014 yılında itibaren iki yıl boyunca Pazarlama Direktörlüğü görevinde bulunduğum Almanya merkezli DemirDöküm markası ile Isıtma Soğutma Sitemleri sektöründe deneyim kazanırken markanın yenilenme sürecinde ve karlılığa geçişinde aktif rol aldım.

2016 – 2017 yıllarında görev yaptığım Londra merkezli UBM (Informa Markets) şirketinde Deri sektöründen Gıda ve İlaç Bileşenlerine, Çocuk Tekstili sektöründen Tarım sektörüne, Aydınlatma sektöründen Denizcilik sektörüne kadar pek çok farklı sektörde Uluslararası Pazarlama faaliyetlerinde bulunarak B2B ticari platformlarının oluşturulmasında aktif rol aldım.

Son olarak 2018 – 2019 yıllarında Mobilya sektöründe, yeni marka konumlandırması çerçevesinde ve ulusal marka olma hedefi doğrultusunda sektörün önemli markalarından Çetmen Mobilya’da Pazarlama Direktörülüğü ve vekaleten Genel Müdürlük görevlerinde bulunarak Satış, Satın-alma, Finans, Bilgi İşlem ve Lojistik birimlerinin yönetiminden sorumlu olarak görev yaptım.

Uzun yıllar global markalarda Pazarlama alanında edindiğim deneyim ve bir çok farklı sektörde çalışmış olmanın getirdiği farklı bakış açısıyla, bu deneyimimi 2019 yılından itibaren Stratejik Marka Danışmanı olarak sürdürmekteyim.


Marka ve e-ticaret Danışmanı

Ayşe Duygu Atasoy

Marka ve e-ticaret Danışmanı

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Sosyoloji eğitimi süresince akademik projelerin yanı sıra ATV Haber Merkezi’nin de aralarında bulunduğu farklı sektörlerde stajlar yaparak iş hayatına atıldım. Kariyerinin ilk yıllarında tekstil ve gıda sektöründe pazarlama ve müşteri yönetimi alanında sorumluluk üstlendim.

2016-2018 yılları arasında Londra Merkezli UBM, şuan Informa Markets firmasında, kapsamında Türkiye’de ilk kez düzenlenen Aydınlatma Tasarım Zirvesi de bulunan, IstanbulLight başta olmak üzere, Alleather İstanbul Deri Fuarı, CPHI (ilaç ve ilaç bileşenleri fuarı) ve CBME (Anne bebek ve çocuk fuarı) fuarlarının yurtiçi ve yurtdışı pazarlamasını yönettim.

2018-2020 yıllarında ise Perakende sektörünün önemli oyuncularından olma yolunda ilerleyen Çetmen Mobilya’da Marka Pazarlama Müdürü olarak markanın yeniden konumlandırılması, ürün portföyünün müşteri beklentilerine ve trendlere göre yeniden oluşturulması ile birlikte yeni mağaza konsept projesini yürüttüm. Çetmen Mobilyanın e-ticaret projesinin baştan sona proje yöneticiliğini yaparak Nisan 2020’de hayata geçirdim.


Dijital Pazarlama Danışmanı

Burak Taşpınar

Dijital Pazarlama Danışmanı

1978 yılında Ankara’da doğdum. Bilgisayarla tanışmam ilkokul 4. sınıfta gerçekleşti, 11 yaşımdayken Atari 800XL model bilgisayarımla Basic programlama dilini kullanarak yazdığım ilk kod ile ekranın bir ucundan diğer ucuna uçan balon oluşturdum 🙂


1996 yılında interneti Türkiye’ye ilk getiren kurum, ODTÜ’de, internetle tanıştım ve site tasarımı konusunda uzmanlaşmaya başladım. 2003 yılında Kaliforniya Eyalet Üniversitesi’nden mezun olduğumda internet ile ilgili birkaç yerel girişim içinde rol aldım.
2006 yılında Dublin, İrlanda’da bulunan Google Avrupa Genel Merkezi’nin Türkiye için müşteri hizmetleri yetkilisi pozisyonunda göreve başladığımda Türkiye’de aktif sadece birkaç yüz adet AdWords hesabı vardı. AdWords müşteri hizmetlerinde çalıştığım ilk iki yıl boyunca, AdWords reklam verenlerinin politika, yayın kuralları, reklam görememe problemlerini çözmeye yardımcı oldum.


2008 yılında yeni kurulan KOBİ büyütme ekibine hesap stratejisti olarak seçildim. KOBİ hesaplarının arama motoru reklamları, görüntülü reklam ağı ve video reklam kampanyalarından en fazla geri dönüşü alabilmeleri için çalıştım. Şirket finans yönetimi, iş geliştirme, pazarlama ve liderlik üzerine eğitimler alıp bu bilgileri destek verdiğim reklam verenlere uygulama imkanı buldum. Aralarında Barçın Spor, Yemek Sepeti, Çiçek Sepeti ve Tatil.com olan, o zaman için küçük birçok internet şirketini Türkiye’nin devleri arasına girmelerine katkı sağladıktan sonra 2012 yılında Türkiye’nin en büyük şirketlerinin AdWords hesaplarının strateji uzmanlığı ve hesap yöneticiliğini yaptım. 2014 yılında EMEA Ürün Yöneticiliği rolüne terfi ettim ve Google Analytics, AdWords Dönüşüm Takibi ürünlerinin EMEA bölgesinde AdWords kullanan KOBİ’ler arasında yaygınlaştırılması için çalıştım.

Ülkemizi Google İrlanda’da 10 yıl boyunca başarılı bir biçimde temsil ettikten sonra 2016 Nisan ayında Türkiye’ye dönerek yerel bir reklam ajansında danışmanlık ve yöneticilik yapmaya başladım.